Проєкт "Пробіг заради життя"

  • Медицина

Команда нашого фонду 98% свого часу проводить у роз'їздах, організації процесів, зустрічах з партнерами, розвантаженні та завантаженні гуманітарної допомоги для підтримки нашої армії та України. Будь ласка, приділіть 5 хвилин свого часу, адже зараз у вас є багато можливостей долучитися до нашої спільної місії.

У нас дуже хороші новини! Ми знайшли дев'яносто (90) автомобілів швидкої допомоги у неймовірно гарному стані, повністю укомплектованих і майже готових до негайної роботи у прифронтовій зоні. Вони допоможуть врятувати сотні, а то й тисячі життів наших захисників та допомагатимуть цивільному населенню на деокупованих територіях (віримо, що незабаром їхня кількість значно зросте). Ми вже зарезервували 16 карет швидкої допомоги та придбаємо їх найближчими днями. Ми надзвичайно вдячні нашим постійним партнерам, фондам та меценатам, які блискавично відгукнулися. Проєкт дуже амбітний, він надихає допомагати. Але ми чітко розуміємо, що можемо зробити більше! Запрошуємо компанії, громадські організації, благодійні фонди, спонсорів та меценатів долучатися до участі у проєкті! Разом ми придбаємо ще більше вкрай необхідних автомобілів, які дійсно рятують життя українців! Ми вже підтвердили участь і чекаємо на переказ коштів. За цей час ми поступово доставимо карети на нашу базу в Дюссельдорфі, звідки організованою колоною із залученням преси розпочнемо великий пробіг на південь та схід нашої Батьківщини!

Пробіг заради життя! Пробіг заради порятунку! Дорогі друзі, закликаю вас приєднатися до нас! Ви можете допомогти нам різними способами. Ви можете купити машину швидкої допомоги, допомогти нам купити або знайти вантаж в Європі для завантаження, допомогти з операційними витратами на організацію пробігу (купити квиток для водія, хот-дог, енергетик, оплатити готель і т.д.). Ви також можете приєднатися до нас як водій, оператор або мотиватор.

Разом до перемоги! Разом ми врятуємо найцінніше — життя! Діліться, коментуйте, допомагайте! Наша мета - 30 реанімобілів! Більше ніж 50% з них ми вже готові купити.