Пробіг заради життя: 21 автомобіль швидкої допомоги вже в Україні

  • Авто для ЗСУ

Пригнали 18 швидких в Україну і зникли? Робота ці тижні просто кипіла, тож раді відзвітувати 😎

👉 12 швидких, придбаних United Help Ukraine, вже передані та розподілені між військовими частинами та шпиталями по всій лінії фронту.

👉 1 швидка, куплена завдяки 1. FC Köln, вже передана прикордонникам.

👉 1 швидка вже передана на військову частину в Києві для подальшої служби у прикордонників на Сході (привіт, Oleksandr Ihnatenko).

👉 2 швидкі Reno, 1 швидка Opel і 1 швидка Dodge наразі знаходяться на ТО в Сергій Товстий. Зробимо і переганяємо на Схід.

👉 Ще 3 швидких в середу були доставлені Олексій Карнаух, Vadym Prosto та Дмитром Сай в Україну, тож наш ""Пробіг заради життя"" зріс до 21 автомобіля 😎

Друзі, ви надзвичайні! Ми ще раз хочемо висловити подяку усім, завдяки кому цей великий та надважливий проект було реалізовано:

🇺🇦 United Help Ukraine — за купівлю 12 карет швидкої допомоги

🇺🇦 Park Lane - агентство нерухомості, АН ""Благовіст"", ФРГ — за купівлю 3 швидких.

🇺🇦 Декілька швидких куплені завдяки фондам, організаціям та меценатам, які залишилися анонімними.

🇺🇦 AVP - Akzeptanz, Vertrauen, Perspektive e.V. — за допомогу в організації презентації ""Пробігу"" в м.Дюссельдорф. Ми змогли привернути додаткову увагу громадськості та залучити нових меценатів і волонтерів на підтримку України!

🇺🇦 Олексій Карнаух, LM Maria, Марина Черкас, Eduard Vigert, Andriy Osadtsa та всій команді SVFOUNDATION — за організацію всього проекту та реалізацію "Пробігу заради життя"

🇺🇦 Кожному з 80+ волонтерів та водіїв, які щохвилини допомагали нам на шляху від Англії до України.

🇺🇦 Дякуємо Сергій Іволгін за круте відео, яке допоможе відчути емоції проекту та залучити до підтримки ще більше людей.

Хочеться сказати багато слів абсолютно про кожного і кожному особисто! Ми щасливі, бо разом з нами шалена підтримка, яку ми можемо (і будемо) передавати Україні задля нашої перемоги. Слава Україні!