Форд для захисників Бахмута
- Авто для ЗСУ
![](https://api.svfoundation.org.ua/media/main_photos/2023-04-27/2_1.jpg)
Давно не розповідали про авто для ЗСУ, та це не означає, що ми зупинялись хоч на тиждень. Ще один Форд купили в Англії, вже пофарбували та завтра відправляємо на СТО в Київ. Після обслуговування авто буде передано нашим захисникам у Бахмутському напрямку.
Дякуємо всім, хто донатив, а також Park Lane - агентство нерухомості за фінансову підтримку.
Разом – до перемоги!
![](https://api.svfoundation.org.ua/media/django-summernote/2023-04-27/a42dd60c-5bdf-4625-9bb5-42461a2bbbcd.jpg)
![](https://api.svfoundation.org.ua/media/django-summernote/2023-04-27/ca3507b6-d6c8-4d26-8e1e-a0cc3da2d47f.jpg)
![](https://api.svfoundation.org.ua/media/django-summernote/2023-04-27/db2908ff-ad7a-4bf4-8ab7-508a732258c7.jpg)