Благодійна акція в Дюссельдорф
- Гуманітарна допомога
![](https://api.svfoundation.org.ua/media/main_photos/2023-05-11/%D0%90%D0%BA%D1%86%D1%96%D1%8F_%D1%84%D0%BE%D1%82%D0%BE_2.jpg)
Щодня привертати увагу громадськості до підтримки України – надважливо.
Ми провели благодійну акцію в місті Дюссельдорф, Німеччина. Познайомили європейців з кулінарною культурою нашої країни. Приготували в казані 22 літри смачного українського борщу, пригощали пампушками з салом. Зібрали гуманітарну допомогу, а також кошти на паливо для автівок, які ми доставляємо бійцям на передову.
Тільки разом ми зможемо подолати ворога. Приєднуйтесь і ви!